Hakkımızda

Sandalcı Yapı Spor ve Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti olarak 2004 yılından buyana ülkemizin marka kenti olan Bursa’mızda inşaat ve taahhüt projelerini hayata geçirmekteyiz.

Kentimizin gözde yaşam merkezi Bademli’nin popüler projesi Sandalcı Villaları ile yıldızı parlayan şirketimiz; villa, konut, iş merkezi, hayvan çiftlikleri, üretim ve süt işleme tesisleri, yem siloları gibi özellikli projelere imza atmaktadır.

İnşaat alanında geniş bir yelpazede hizmet verebilmenin avantajını Bursalılarımızla paylaşan Sandalcı Yapı için öncelikli hedef birebir müşteri memnuniyetidir.

Huzur, estetik ve konforun buluştuğu özel projelerimizde yaşama dair tüm beklentileri en yüksek seviyeye çıkarmanın da haklı gururunu yaşamaktayız.
A+ villa ve konut projelerimizde sosyal tesislerden peyzaj tasarımına, güvenlikten teknolojiye kadar tüm detaylar incelikle işlenmiştir.

Türkiye’nin mobilya başkenti İnegöl’de de inşa ettiğimiz iş merkezi projemiz ile İnegöllü işadamları ve yatırımcılarına Sandalcı farkı sunulmaktadır. Modern, güvenlikli ve otoparklı u lüks ticaret merkezimizi İnegöl’e kazandırmış bulunmaktayız.

Söz verdiğimizin üzerinde bir hizmet sunabilme ilkemizle, ilk günkü heyecanımız ve yılların tecrübesiyle, yaşadığımız bu kente ve kentlimize, her projemizde değer katmaya devam edeceğiz.

Saygılarımızla,